Incident me gazetarin e Top Channel, banori i merr mikrofonin dhe ia flak në rrugë

Loading the player...

Përplasje të forta ka pasur sot me policisë dhe banorëve të zonës së Astirit në kryeqytet, pasi IKMT ndërhyri sot për të prishur banesat pa leje në kuadër të projektit të Unazës së Re.

Gazetarët e Top Channel-it kanë ndjekur dhe raportuar që nga orët e para të mëngjesit për të rejat më të fundit nga vendngjarja.

Ndërkohë një incident i ka ndodhur gazetarit të Top Channel, Andi Bora gjatë raportimit live. Një nga banorët e pranishëm i ka marrë atij mikrofonin nga dora dhe ia ka flakur në rrugë, ndërsa menjëherë pa këtij veprimi një tjetër banore e ka sulmuar atë, pavarësisht qëllimit të vetëm për të raportuar atë çfarë po ndodhte.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to «Top Channel» on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (33)

  1. po ku e gjete tokèn mi e solle me vete Po tè gjith shtepit qè jan ndertuar mbas sistemit KO jan ndertuar pa leje Masakra mè e malle qè èshtè bere kèti vendi jan ndertimet SIPAS DÈSHIRES

  2. Po ju jeni mesuar me tarzanin o plehra ikni atje ku e keni vendin, ju nuk cililizoheni kurr, dhe tarzani kur erdhi puna u be njeri me kultur Jo si Ju hund lart si rrock!

  3. Oj faqe zez ai punon per buken e. Gojs mbaroi shkoll per ate pun ty tka msu jeta me derrdellit kot si ju durovi gazetari ai zotria duhet te denancohet

  4. Po e vertet verior jam vet po kjo esht me plot kiptimin shpellare kafsha po ca faji ka gazetari djali i ri bon punen e vet po ju dono rrafshu shpijat krejt

  5. Aj ja hedhi mikrofonin po un te ishna ne ven tina gazetarit ja kishna hedh koken per toke turp rdhe asaj kudre qe e hap fytin palidhje flokt ja kishna shul kudres marre turp shka po ndodh ne shqiperi mazamakeq

  6. Po ju si ju thoni shpellar tjerve nga u pasurut ju o morracak po nga kto shpellaret u bot rob ju o bythqira ju urreni kombin tuj se jeni msu tu hanger qyl

  7. Ku esht edereta jone shqipetare jami njekebe nje ghak nje felamure kemi duete veqe uthese derete more edi rama pere popellin shqipetare

  8. Ter komentoesve qe jan kundra popullsis qe jan ne kohen e veshtire tani u ardhte te dera e shpis se juaj fadroma dhe kta gazetaret topeve

  9. Kush pre policin dhe gazetarin duhet shtypur koka ata jane vllezerit tane o idjota ashtu si del ti ne rruge per Lulin ai del per punen e vete

  10. Ikni o njerz te trash shpellar…zbritet na malet erdhet dhe na pyllet dhe ngelet po si keni qen..po si menduat ju se erdhet ne tiran do zaptoni e te ndertoni ku tju doj qejfi..erdhi dita..gjynaf per ata qe kan hudh lek gjith jeten..por te jet mesim per her tjeter..mendoni mir mos shikoni se keni njerz ne pushtet dhe mund te beni cte doni..heret a von cdo gje paguhet..

LEAVE YOUR COMMENT

Ваш e-mail не будет опубликован.